SHPËRNDAJE

Manchester United dhe José Mourinho janë gati ta sjellin në Old Trafford mbrojtësin portugez Pepe nga Real Madrid. Pepe i cili në shkrut të këtij viti do t’i mbush 34 vjet, nuk e ka vazhduar kontratën me madrilienët andaj ka kërkuar edhe largimin, ndërsa United mund të jetë destinacioni i tij i ardhshëm nëse kinezët nuk do të hyjnë seriozisht në garë për shërbimet e lojtarit që luajti saktësisht 10 vjet te Real Madridi.

 

PËRGJIGJU