SHPËRNDAJE

“Tuttosport” ka dhënë një lajm interesant para ndeshjes ndërmjet Portos dhe Juventusit në Ligën e Kampionëve.

Klubi i Real Madridit ka dërguar skautët për vëzhgimin e yllit të Juves, Miralem Pjanic.

Ish-futbollisti i Romës shkëlqeu në “Dragao”, duke u shpallur më pas lojtari i ndeshjes.

PËRGJIGJU