SHPËRNDAJE

Drenica – Llapi dhe Trepça – Besa janë gjysmëfinalistët e “Digitalb” Kupës së Kosovës në futboll për këtë edicion, pas një kampanje mjaftë të suksesshme të garave.

“Korneri.net” mëson se ndeshjet e para gjysmëfinale të këtij edicioni do të zhvillohen me 29 mars nga ora 14:00.

Kujtojmë se skuadrat që do të shkojnë në finale, përcaktohen pas ndeshjeve të kthimit.

PËRGJIGJU