SHPËRNDAJE

Njëri ndër futbollistët më të mirë në kampionatin spanjoll, Antoine Griezmann i ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit. Ai ia ka hapur derën rivalëve të mëdhenjë Real Madrid dhe Barcelona.

“Do të më pëlqente të luaja një ditë te një skuadër më të madhe, pse jo te Reali apo Barcelona, por nuk do të isha kundër të luaja edhe Bayern, Juventus apo te skuadrat angleze. Megjithatë, për momentin ndihem mirë këtu ku jam dhe nuk mendojë largimin”, tha francezi që një kohë të gjatë kërkohet nga Manchester United.

PËRGJIGJU