SHPËRNDAJE

Kolumbani apo më saktë lojtari i tretë më shtrenjtë në historinë e Real Madridit, James Rodriguez, tashmë është në ditët e fundit të tij te klubi mbretëror pasi edhe më herët paralajmëroj largimin nga Bernabeu, shkruan Korneri.net.
Por, reali e gjeti shumë shpejt zëvendësuesin e tij dhe atë pikërisht nga Monaco.
Fjala është për shumë të kërkuarin nga gjysma e Evropës, Bernardo Silva. Portugezi 22-vjeçar po kalon formë të shkëlqyer te Monaco me të cilën skuadër e fitoj titullin e kampionit në Ligue1, ndërsa kartoni i tij konsiderohet 30-35 milionë euro./Korneri.net

PËRGJIGJU