SHPËRNDAJE

Në tri-katër edicionet e fundit në La Liga, skuadra spanjolle Valencia nuk shtë ka pasur suksese dhe rezultate të mira për shkak të krizës së lojës, dhe krizës financiare që kishte derisa nuk erdhën pronarët e rinjë, shkruan Korneri.net.
Valencia ka nis diskutimet me Chelsea për mbrojtësin Kurt Zouma i cili me shumë gjasë do të huazohet te “lakuriqët” nga edicioni i ri. 22-vjeçari po e ka shumë të vështirë të gjejë vend në përbërjen e parë, e sidomos jo para dyshes Cahill-Luiz. /Korneri.net

PËRGJIGJU