SHPËRNDAJE

Skuadra e Milanit zyrtarisht ka prezantuar fanellat e reja për sezonin e ardhshëm. Fanellat do të jenë me ngjyrat tradicionale të kuqe dhe të zeza ndërsa sponsori i tyre do të jetë kompania e fluturimeve “Fly Emirates”.

Këto veshje sportive prodhohen nga kompania e njohur “Adiddas”.

PËRGJIGJU