SHPËRNDAJE

Sipas mediave spanjolle Barcelona vazhdon të jetë e interesuar për transferimin e mesfushorit italian të Paris Saint-Germain, Marco Verratti, shkruan “Korneri.net”.

Bëhet e ditur poashtu se klubi katalanas dëshiron ta shfrytëzojë krizën e skuadrës franceze për blerjen e yllit italian, gjatë afatit kalimtar të verës.

Kujtojmë që Verratti është synim edhe i Real Madrid dhe Bayern Munchen./Korneri.net.

PËRGJIGJU