SHPËRNDAJE

Kampionët e Premier League Chelsea, ka arritur marrëveshje me skuadrën holandeze, PSV për huazimin një vjeçar të mesfushorit Marco van Ginkel.

Lojtari sikurse sezonin e kaluar edhe këtë vit do të luajë te ish skuadra e tij në Erdivise.

“PSV dhe Chelsea kanë arritur marrëveshje në transferimin e Marco van Ginkel. Lojtari do të huazohet për sezonin e ardhshëm”, thuhet në njoftimin zyrtar të PSV-së./Korneri.net.

PËRGJIGJU