SHPËRNDAJE

Sipas raporteve të mediave britanike, Arsene Wenger beson se Alvaro Morata mund të formojë një partneritet të jashtëzakonshpm me francezin Alexandre Lacazette, por londinezët përballen me konkurrencën e madhe nga Chelsea, PSG dhe Milani.

Çmimi që Real Madrid i ka vendosur Moratas besohet të jetë rreth 80 milionë euro, aq sa edhe kërkon Reali dhe Arsenali tashmë ka hyrë në garë fuqishëm për reprezentuesin spanjoll./Korneri.net.

PËRGJIGJU