SHPËRNDAJE

Juventus e humbi elemntin kryesor të skuadrës pasi Leonardo Bonucci kaloi te Milan, dhe faza defanzive më e forta në Evropë, ka mbetur bosh pa më të mirin në planetë, mirëpo kampioni italian Juventua, gjithmonë ka zgjedhje tjera dhe adekuate, shkruan Korneri.net.

Edhe pse në pozicionin e tij ende nuk është intervenuar, nga ana tjetër ka transferuar një majtak të hatashëm si brazilianin Douglas Costa, i cili e nisi fuqishëm aventurën e tij te biankonerët pasi e bëri një porosi në kokën e tij për tifozët e Juventusit (Flash), që ndoshta edhe do ta merr menjëherë nofkën te gjiganti italian.

#Dctheflash, e ka lansuar foton menjëherë ish anëtari i Bayern Munchen, që ka bërë tifozët e Juventusit të vërshojnë me komente dhe mirë se ardhjen e tij në klub. /Korneri.net

PËRGJIGJU