SHPËRNDAJE

Nga Lucas te Lucas. Emri i njëjtë, mbiemri ndryshon ndoshta edhe mënyra e lojës, por gjithsesi Lazio pasi e shiti argjentinasin Biglia, transferoi brazilianin Leica, shkruan Korneri.net.
Tashmë ish anëtari i Liverpool, ka arritur në kryeqytetin italian dhe të hënën janë paraparë vizitat mjekësore pas së cilave do të nënshkruaj kontratë 4-vjeçare edhe nga 2,5 milionë euro në vit. Leiva ndihet i kënaqur për eventurën e tij të re duke thënë se gjithmonë i ka pëlqyer të luajë në Serie A. /Korneri.net

PËRGJIGJU