SHPËRNDAJE

Nuk vonoi shumë pas lajmit se Inter po e shet për 46 milionë euro kroatin Ivan Perisic, pasi e gjeti zëvendësuein e tij në kampionatin italian, ndoshta lojtar edhe më cilësor se ai, shkruan Korneri.net.
E kërkoi Milan e më pas Juventus, por duket se Keita Balde do të veshet neroaxur pasi zyrtarët e klubit kanë shtyer përpara negociatat me Lazion, dhe pritet konfirmimi ditëve të ardhshme. Keita e kishte lëshuar stërvitjen e fundit të Lazios për të udhëtuar drejtë Milanos, edhe pse lajmet e para thanë se ai ka shkuar për çështje persoanle, mirëpo tashmë po flitet se ky udhëtim ka qenë për tu marr vesh me Interin. /Korneri.net

PËRGJIGJU