SHPËRNDAJE
FLORENCE, ITALY - DECEMBER 20: Nikola Kalinic of ACF Fiorentina celebrates after scoring a goal during the Serie A match between ACF Fiorentina and AC Chievo Verona at Stadio Artemio Franchi on December 20, 2015 in Florence, Italy. (Photo by Gabriele Maltinti/Getty Images)

Spekulimet e shumta për të ardhmën e Nikola Kalinic dukët se u ka ardhur fundi, shkruan “Korneri.net”.

Sipas mediave italiane, të cilat bazohen në burimet e tyre brenda klubit të Fiorentinës, e ardhmja e sulmuesit kroat do të vendoset brenda 48 orëve.

Kujtojmë që për Kalinic interesim kanë shfaqur Milan dhe Inter./Korneri.net.

PËRGJIGJU