SHPËRNDAJE
Football Soccer - Manchester United v Liverpool - UEFA Europa League Round of 16 Second Leg - Old Trafford, Manchester, England - 17/3/16 Manchester United's Matteo Darmian in action with Liverpool's Divock Origi Reuters / Andrew Yates Livepic EDITORIAL USE ONLY.

Mbrojtësi anësor italian i Manchestwr United, Matteo Darmian, është një nga objektivat e kampionëve te e Serie A, pasi edhe ai gjatë një interviste për mediat angleze ka shprehur dëshiren për tu rikthyer në Serie A, dy vjet pas ishte transferuar në “Old Trafford” për çmimin rreh 13 milionë euro.

Sipas mediave britanike, Darmian planifikon të flasë me Mourinhon dhe shpreson se tekniku portugez nuk do të pengojë transferimin në Torino./Korneri.net.

PËRGJIGJU