SHPËRNDAJE

Zach Randolph, dy herë i votuar për All Star Game, është arrestuar në Los Angeles, pasi akuzohet për mbajtje të marihuanës. 36-vjeçari i skuadrës Sacramento Kings, është dërguar në stacionin policorë dhe në ora 4.30 të mëngjesit është liruar pasi pagoj 20.000 dollarë kaucion.
Arrestimi i tij ishte i pashmangshëm pasi në automjetin e tij u gjetën 1 kg marihuanë, dhe basketbollisti nuk ishte në gjendje të mirë për të vozitur. /Korneri.net

PËRGJIGJU