SHPËRNDAJE

Samir Handanovic ka ndryshuar mendimin që kishte deri sivjet.

Portieri slloven i cili është pjesë e neroaxurëve që nga viti 2012, kur kaloi nga Udinese, është shumë afër që në nënshkruaj kontratë të me klubin e tij të gjatë deri në vitin 2021, shkruan Korneri.net.

Në fakt, sipas Gazzetta dello Sport, Handanovic është pajtuar me kushte dhe pagën që Inter ia ofron për kontratë të re, andaj pritet vetëm dita më e përshtatshme që kjo edhe ndodh.
Handanovic në fund të kësaj kontratë do t’i ketë 37 vjet, dhe një moment shumë i mirë që edhe t’i jep fund karrierës së tij apo ndodhta edhe të luaj për një vit apo dy në vendëlindje. /Korneri.net

PËRGJIGJU