SHPËRNDAJE

Pavarësisht se u rible nga Barcelona në verë, Gerard Deolofeu nuk është duke gjetur hapësira te Barcelona dhe për të luajtur titullar mund të rikthehet te Milani.

Sipas mediave italiane, drejtuesit e Barcelonës kanë fiksuar në 20 mln Euro çmimin e 23-vjeçarit spanjoll, teksa Milani po përgatit ofertën.

Operacioni mund të përshpejtohet që në Janar nga ana e kuqezinjve për të mos rritur konkurrencën për Deulofeun në verën e ardhshme./Korneri.net.

PËRGJIGJU