SHPËRNDAJE

E keni menduar ndonjëherë se mund të luash futboll edhe nëpër stadiumet më të njohura angleze edhe për qejfë.

Sigurisht një mundësi e tillë nuk iu është dhënë kurrë njerëzve të thjeshtë, por vetëm futbollistëve, mirëpo tash e tutje edhe ata që duan të bëjnë një ndeshje miqësore në dy porta, këtë në Angli mund ta bëjë çdokush, vetëm se çmimet janë mjaftë të larta, shkruan Korneri.net.

Se klubet angleze mundohen të nxjerrin para nga çdo anë, kjo e dëshmon edhe fakti se këto stadiume afrojnë ndeshje futbolli për me këto çmime.
T’i shikojmë një nga një dhe çmimet që i ofrojnë për dy orë!

!

Sunderland, Stadium of Light. 1.500 sterline (1.700€)

Newcastle, St. James’ park. 1.500 sterline (1.700€)

Stoke City, Britannia Stadium. 1.750 sterline (2.000€ )

Watford, Vicarage Road. 1.800 sterline (2.050€)

Leicester City, King Power Stadium. 1.950 sterline (2.200€)

Crystal Palace, Selhurst Park. 2.500 sterline (2.850€)

Everton, Goodison Park. 4.000 sterline (4.550€)

Aston Villa, Villa Park. 7.500 sterline (8.550€ circa)

Chelsea, Stamford Bridge, 18.000 sterline (20.550€ circa)

Risultati immagini per emirates stadium

Arsenal, Emirates Stadium 30.000 sterline (34.200€ circa)

PËRGJIGJU