SHPËRNDAJE

Ditë më parë u dha lajmi i dhimbshëm se ylli i mbrojtjes së Real Madrid, Dani Carvajal ka probleme me zemër dhe mund të pensionohet nga futbolli parakohe, por pamarrë parasysh këtyre lajmeve, zyrtarët e “Los Blancos” nuk do të transferojnë asnjë futbollist, shkruan “Korneri.net”.

Zinedine Zidane do të inkuadrojë në krahun e djathtë Nachon.

Përndryshe, Reali beson që do ta ketë shumë shpejtë gati mbrojtësin Carvajal./Korneri.net.

PËRGJIGJU