SHPËRNDAJE

Trajneri i Interit, Luciano Spalletti nga ndeshja e të dielës ndaj Milanit mund të llogaris edhe në shërbimet e mbrojtësit, Joao Cancelo, shkruan “Korneri.net”.

Portugezi ishte lënduar pas transferimit në Inter, duke humbur ndeshjet e muajit shtator.

Por, ai tashmë ka kaluar lëndimin dhe është gati për të luajtur në derbi ndaj Milanit, shkruan Calciomercato./Korneri.net.

PËRGJIGJU