SHPËRNDAJE

Zlatan Ibrahimovic po ndihet më mirë se shokët e tij të skuadrës pasi është rikthyer në qëndren stërvitore të Manchester United.

Sulmuesi suedez po punon intensivisht për t’u rikuperuar plotësisht nga lëndimi dhe të vihet në urdhërat e trajnerit Mourinho.

36-vjeçari është fotografuar teksa po shkon me automjetin e tij drejt kampit stërvitor ditën e sotme por siç shkruan “The Sun”, lojtari do të jetë gati për të luajtur në janar.

PËRGJIGJU