SHPËRNDAJE

Superndeshja e sontme Chelsea – Roma ishte më atraktivja e mbrëmjes sa i përket rrethit të tretë të ndeshjeve në Champions League që ishin në program për natën e sontme.

Gjashtë gola, shumë raste shënimi, aksione si në “sony playstation” dhe magji në veprime individuale nga lojtarët kyq të skuadrave, ka bërë që në rrjetet sociale te këtë edhe porosi të ndryshme për ata tifoz që nuk e kanë përcjellur ballafaqimin.

E tillë është edhe një foto që është shpërndarë vetëm disa çaste më herët me mbishkirimin: “Një minut heshtje për ata përsona që nuk e kanë përcjellur ndeshjen Chelsea – Roma”./Korneri.net.

PËRGJIGJU