SHPËRNDAJE

Me ndeshjet e xhiros së 11-të, në Vala Superligë që zhvillohen të premtën dhe të shtunën, përfundon cikli i parë i edicionit 2017/18.
Pa dyshim se ndeshja më interesante e javës luhet të premtën në Gjilan ndërmjet Dritës dhe Trepçës ’89.
Tashmë dihet gjyqtarët të cilët do të referojnë në këtë xhiro, kurse ndeshjen kryesore do të drejtojë Genc Nuza me ndihmësit e tij Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj, derisa i katërti do të jetë Besfort Kosumi.
Kjo është lista e gjithë gjyqtarëve për këtë javë:

PËRGJIGJU