SHPËRNDAJE

Mjeku i Andrea Belottit thotë se lëndimi i tij duhet të zgjasë tre deri në katër javë, por ka frikë se sulmuesi i Torinos dhe Italisë mund të qëndrojë edhe më gjatë jashtë fushës së blertë.

“Kursi ndjek një praktikë normale, një dëmtim tre deri në katër javë”, tha Renato Misischi, konsulenti ortopedik i Torinos në Toro Scatenato./Korneri.net.

PËRGJIGJU