SHPËRNDAJE

Është caktuar orari i ndeshjeve të javës së 15-të në Vala Superligë dhe Ligën e Parë. Për shkak të mbajtjes së balotazhit në zgjedhjet lokale në vend, ndeshjet e kësaj jave do të luhen të premten dhe të shtunën, derisa në Ligën e Parë të gjitha ndeshjet luhen të shtunën.

Vala Superliga – Java e 15-të
E premte, 17 nëntor, 2017 – në orën 13:00
Vellaznimi – Gjilani
Prishtina – Drenica
Flamurtari – Besa

E shtunë, 18 nëntor, 2017 – në orën 13:00
Drita – Liria
Llapi – Feronikeli
Trepça ‘89 – Vllaznia (P)

Raporti: FFK

PËRGJIGJU