SHPËRNDAJE

Besar Halimi realizoi golin e parë në karrierë për fanellën e Kosovës në miqësoren e sotme ndaj Letonisë.

Ai shënoi në minutën e fundit për fitoren 4 me 3 dhe këtë gol ia ka dedikuar tifozëve të ekipit përfaqësues.

“Pooooooo… Faleminderit vendlindja ime, fitorja është për gjithë ju”, ka shkruar ai në Facebook.

PËRGJIGJU