SHPËRNDAJE
????????????????????????????????????

Pas pak përfaqësuesja e Kosovës U21 në futboll do të zhvilloj ndeshjen e pestë kualifikuese për evropianin 2019 në udhëtim te Azerbajxhani.
Kosova është favorit në letër pasi pa asnjë dyshim kemi skuadër më të mirë dhe shumë më cilësore, por duhet një paraqitje e mirë që ta fitojmë këtë ndeshje jashtëzakonisht të rëndësishme.
Formacionet zyrtare janë këto:

 

PËRGJIGJU